Close

Kłódka TSA na szyfr PACSAFE PROSAFE 700 Black

PCL10230100

Kłódka bagażowa PACSAFE PROSAFE 700 z systemem TSA zabezpieczona trzycyfrowym szyfrem. Idealna do zabezpieczenia bagażu w podróży, przypięcia do jakiegoś stałego elementu lub zamknięcia szafki np. w schronisku lub na siłowni. Kłódka wykonana z trwałego mosiądzu, zalaminowana tworzywem sztucznym. Kłódka szyfrowa z TSA.

Więcej szczegółów

49,00 zł

Ilość:

Wysyłka: do 24 godzin
Koszt dostawy:

GOTRA.pl zapewnia darmową dostawę swoim Klientom na terenie Polski przy wpłacie na konto lub poprzez szybki przelew (Przelewy24):

- dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 79 zł darmowa wysyłka Paczkomatem InPost
- dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 99 zł darmowa wysyłka Paczkomatem InPost, kurierem 

W innych przypadkach koszty dostawy wynoszą:

PACZKOMAT INPOST

  • przedpłata - 8 zł
  • pobranie - 12 zł

KURIER INPOST

  • przedpłata - 10 zł
  • pobranie - 12 zł

Odbiór osobisty (zawsze 0zł)

  • Łódź, ul. Brukowa 28 (Poniedziałek - Piątek w godzinach 9 - 16:30)


więcej informacji o dostawie

  • Gwarancja na produkty

Na wszystkie produkty kupione w naszym sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu.

  • Zwrot produktów ​

Jeżeli chcesz zwrócić towar masz na to 14 dni od daty otrzymania towaru. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu odstąpienia od umowy. Więcej informacji na ten temat w linku (kliknij i sprawdź).

Oferujemy możliwość bezpłatnej i szybkiej odsyłki zwracanego towaru w ramach usługi szybkiezwroty.pl

Jest wielu producentów bagażu, tysiące marek na całym świecie. Ale jest tylko jedna firma, która oferuje razem z tym wszystkim bezkompromisowe poczucie bezpieczeństwa w każdej podróży. PACSAFE w swoich produktach stosuje opatentowane technologie antykradzieżowe, by zapewnić Ci komfort w każdej sytuacji - niezależnie czy jesteś w zatłoczonym mieście, czy też właśnie odkrywasz nieznane w dalekiej podróży...

PACSAFE PROSAFE 700 to solidna kłódka bagażowa z systemem TSA® zabezpieczona trzycyfrowym szyfrem (otwierana jedną z 10000 kombinacji cyfr, ustawianą samemu przez użytkownika). Pomaga zabezpieczyć walizkę, torbę czy plecak w trakcie podroży różnymi środkami komunikacji, ale może również służyć do przypięcia bagażu do jakiegoś stałego elementu, zamknięcia szafki w schronisku, lub np. na siłowni.

Kłódka wykonana z trwałego mosiądzu, zalaminowana tworzywem sztucznym.

SYSTEM TSA® (Travel Sentry® Approved)
Wiele osób zastanawia się do czego służą specjalnie oznakowane kłódki z czterema czerwonymi rombami?

Otóż rozstając się ze swoim bagażem przy stanowisku odprawy celnej, Twój bagaż wędruje dalej do sortowni i przechodzi podobną kontrolę skanowania zawartości, jak Twój bagaż podręczny i Ty sam. Służby celne sprawdzają czy na pokład samolotu nie zostanie wniesiony żaden niebezpieczny przedmiot, materiał wybuchowy, narkotyki itp. Obecna technologia pozwala już z dużą dokładnością ocenić zawartość bagażu bez jego otwierania, ale zdarza się jednak że służby celne chcą się upewnić co do zawartości trafiającej na pokład samolotu i wtedy muszą otworzyć bagaż.

Jeśli zostanie on zamknięty zwykłą kłódką to jedynym sposobem, aby ją otworzyć jest jej przecięcie i zniszczenie. Jeśli jednak zostanie zamknięta kłódką z sytemem TSA to służby celne do jej otworzenia posłużą się specjalnym kluczem "matką" i otworzą bagaż na potrzeby rewizji, zamykając go z powrotem bez uszkodzeń. Dlatego zawsze warto używać kłódek z logo TSA podróżując samolotem, szczególnie do krajów anglosaskich i azjatyckich.

Specyfikacja produktu

Kolor Czarny
Gwarancja 2 lata

PACSAFE to marka stworzona w 1997 roku przez Outpac Designs Ltd., australijską firmę będącą wiodącym producentem akcesoriów do zabezpieczania bagażu przed kradzieżą. Oferuje produkty, które chronią przed kradzieżą wszytko co cenne, zarówno w dalekiej podróży, jak i codziennej drodze do pracy czy szkoły. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom można skutecznie zabezpieczyć swój aparat, laptop, gotówkę, kosztowności czy dokumenty. Przenośne sejfy, portfele, saszetki, plecaki czy torby wyposażone w oryginalne zabezpieczenia PPACSAFE stanowią skuteczną przeszkodę dla różnego rodzaju "amatorów cudzej własności".
 
Produkty PACSAFE to przede wszystkim wysoka jakość, skuteczne zabezpieczenia oraz wyjątkowo solidne wykonanie.

Najlepszą rekomendacją jest fakt, że akcesoria PACSAFE zdobyły uznanie Jacka Pałkiewicza - człowieka z żelaza, którego nie powstrzyma najcięższy klimat w osiągnięciu celu. Znanego podróżnika, eksploratora, reportera i instruktora survivalu, który zdecydował się na rekomendację australijskiej marki po sprawdzeniu jej produktów w trakcie swoich wypraw.

 
 
"Wybierając się w podróż, zabieram tylko rzeczy niezbędne, które decydują o przetrwaniu w trudnych warunkach klimatycznych. Utrata ich mogłaby oznaczać w najlepszym razie koniec wyprawy. Dzięki PACSAFE wiem, że mój bagaż jest skutecznie zabezpieczony."

- mówi Jacek Pałkiewicz

Close