Close

Klocki konstrukcyjne INCASTRO BRUCE - 103 el.

BRUCE-051

INCASTRO BRUCE to zestaw 103 kolorowych klocków o jednolitym, intrygującym kształcie. Pozwala on na łączenie klocków w wielu płaszczyznach i budowaniu z nich obiektów zarówno 2D, jak i 3D. Z zestawu INCASTRO BRUCE można zbudować elastyczną gąsienicę, którą następnie można zmienić w kokon, a później w pięknego motyla!

Więcej szczegółów

119,00 zł

Produkt niedostępny

GOTRA.pl zapewnia darmową dostawę swoim Klientom na terenie Polski przy wpłacie na konto lub poprzez szybki przelew (Przelewy24):

- do paczkomatu InPost dla zamówień o wartości powyżej 79 zł
- kurierem lub do paczkomatu InPost dla zamówień o wartości powyżej 99 zł 

W innych przypadkach koszty dostawy wynoszą:

PACZKOMAT INPOST

 • przedpłata - 8 zł
 • pobranie - 12 zł

KURIER INPOST

 • przedpłata - 10 zł
 • pobranie - 12 zł

Odbiór osobisty (zawsze 0zł)

 • Łódź, ul. Lewa 46 (poniedziałek - piątek w godzinach 10:00 - 16:00)


Kliknij po więcej informacji o dostawie

 • Gwarancja na produkty

Na wszystkie produkty kupione w naszym sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu.

 • Zwrot produktów ​

Jeżeli chcesz zwrócić towar masz na to 14 dni od daty otrzymania towaru. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu odstąpienia od umowy. Więcej informacji na ten temat w linku (kliknij i sprawdź).

Oferujemy możliwość bezpłatnej i szybkiej odsyłki zwracanego towaru w ramach usługi szybkiezwroty.pl

INCASTRO BRUCE to zestaw 103 kolorowych klocków o jednolitym, intrygującym kształcie. Pozwala on na łączenie klocków w wielu płaszczyznach i budowaniu z nich obiektów zarówno 2D, jak i 3D. Klocki zapewnią wspaniałą, kreatywną zabawę zarówno dzieciom, jak i rodzicom!

Z zestawu INCASTRO BRUCE można zbudować elastyczną gąsienicę, którą następnie można zmienić w kokon, a później w pięknego motyla! Instrukcja do zbudowania każdego etapu rozwoju motyla znajduje się w zestawie.

W zestawie BRUCE znajdują się łącznie 103 klocki:

 • 38 zielonych
 • 10 żółtych
 • 8 pomarańczowych
 • 11 czerwonych
 • 8 niebieskich
 • 8 fioletowych
 • 12 różowych
 • 8 białych


Innowacyjne klocki INASTRO zostały zaprojektowane przez młodego, zafascynowanego modułowością i symetrią, włoskiego architekta (produkowane są we Włoszech). Dają one nieskończone możliwości budowania. Jedynym ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia budującego. Intrygujący kształt klocków pozwalana na dowolne łączenie ich ze sobą - już 4 klocki można połączyć na 16 różnych sposobów!

Można z nich zbudować literki, biżuterię, kwiaty, flagi, instrumenty muzyczne, zwierzęta, roboty, pojazdy, budynki, mosty, wieże, statki kosmiczne i ... co tylko przyjdzie nam do głowy!

Konstrukcje tworzone z klocków INCASTRO są na tyle wytrzymałe, że można pokusić się także na wykonanie przedmiotów użytkowych, takich jak: ramka na zdjęcie, podstawka pod książkę, uchwyt na telefon, pilot czy słuchawki, stojak na butelkę lub przybornik na biurko. Oto kilka przykładów:
Ilość wariantów połączenia klocków sprawia, że z każdą kolejną budowlą pojawia się nowe wyzwanie i pytanie, którego dziecko nie pozostawi bez odpowiedzi - czy potrafię? Dużym atutem jest również fakt, iż w internecie znaleźć można setki tutoriali, które pozwalają się zainspirować.

Klocki wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznego pod względem składu tworzywa. Dzięki temu mogą bawić się nimi również dzieci, które nie ukończyły 3-go roku życia i często wkładają zabawki do buzi. W 100% poddają się recyklingowi.

Spełniają wszelkie normy określone w Unii Europejskiej dla zabawek dla dzieci powyżej 3 lat. Posiadają liczne certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.
Klocki INCASTRO mają wysokie walory edukacyjne - podczas ich układania dziecko uczy się:

 • logicznego myślenia - 4 klocki można połączyć aż na 16 sposobów, trzeba więc wybrać spośród nich ten, który otworzy możliwość uzyskania zamierzonej formy.
 • cierpliwości - dzięki poziomowi skomplikowania kształtu klocków pierwsze próby budowania nastręczają pewnych trudności. Trzeba bowiem poznać możliwości 'budulca', co wymaga prób i czasu. Jednak im więcej rozwiązań dziecko odkryje, tym wyższy poziom będzie mogło osiągnąć, by z czasem tworzyć wielokrotnie złożone konstrukcje przestrzenne. W wielu projektach klocki INCASTRO przekonają je także, że to co wydaje się proste, wcale takie być nie musi.
 • wytrwałości w dążeniu do celu - kiedy dziecko podejmuje zabawę klockami zwykle nie chce rozpoczynać od podstawowych doświadczeń - to mają być od razu wielkie, wspaniałe budowle. Bez wcześniejszego doświadczenia najczęściej kończy się to niepowodzeniem. Część dzieci poddaje się, inne próbują, ale po jakimś czasie również się zniechęcają. Cierpliwość, determinacja w działaniu, skupienie uwagi, to cechy, które dziecko dopiero wykształca. Klocki INCASTRO są w ich kształceniu doskonałym narzędziem. Uczą, że warto próbować, że do celu można dojść na kilka sposobów, że na końcu działania czeka bezcenna satysfakcja z własnej wytrwałości, która pozwala go osiągnąć.

Dziecko podczas zabawy rozwija:

 • wyobraźnię przestrzenną – zanim dziecko zacznie budować zwykle wie, jaki efekt chciałoby uzyskać. Symetria modułów klocków INCASTRO sprawia, że jest to niewystarczające. Budujący musi planować jak połączyć ze sobą elementy, by uzyskać wyobrażony na początku kształt, tak aby z płaskich niewielkich klocków stworzyć zamkniętą przestrzeń. Kilka godzin zabawy z klockami INCASTRO to geometria przestrzenna, z którą tak często dzieci nie radzą sobie na lekcjach matematyki.
 • motorykę małą – łączenie ze sobą niewielkich elementów wymaga sprawności palców. Żeby zbudować kostkę trzeba połączyć kilka klocków pod różnymi kątami By zbudować łuk trzeba tak wygiąć płaską powierzchnię, aby kąt pomiędzy wszystkimi elementami był taki sam. W świecie urządzeń wyposażonych w ekrany dotykowe, gdzie muśnięcie palcem przynosi oczekiwany efekt,  rozwój małej motoryki u dzieci staje się problemem. Jego rozwiązaniem mogą być właśnie klocki INCASTRO - trwały, ciekawy, mądry i bezpieczny prezent dla dziecka w każdym wieku.

Samodzielne odnajdywanie rozwiązań konstrukcyjnych w trakcie zabaw klockami INCASTRO, to także wzmocnienie w dziecku pozytywnego postrzegania samego siebie.


Klocki INCASTRO od 2013 roku, co roku są laureatem nagród w kategorii 'zabawki konstrukcyjne' na międzynarodowych targach zabawek 'G! Come giocare' we Włoszech. W roku 2015 zdobyły druga nagrodę publiczności, a rok wcześniej pierwszą nagrodę krytyków. W Polsce są finalistą konkursu 'Dobry Wzór 2016' organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego oraz 'Zabawką Roku 2016' według czytelników bloga zabawkator.pl.

 

Specyfikacja produktu

Wiek dziecka6+
Materiałplastik
Wymiary(jednego klocka): 3.6 x 3.6 x 0.6 cm
Wymiary opakowania36 x 24 x 5.8 cm
Ilość elementów103
Waga700 g
ProdukcjaWłochy
Close