Close

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:


Płatność elektroniczna

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24*, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. W przypadku płatności kartą płatniczą w razie anulowania zamówienia zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

System Przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia

(*) operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy (ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068)Przelew tradycyjny

Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.


Przy wyborze formy płatności "Przelew tradycyjny" kwotę należności za zamówienie należy przelać na konto:

mBank 63 1140 2004 0000 3902 7265 9095

Na przelewy bankowe czekamy 7 dni. Jeśli po tym czasie płatność za zamówienie nie zostanie zrealizowana przez Klienta, zamówienie zostanie anulowane.


Pobranie

Płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi, w paczkomacie lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy).


Odbiór osobisty

- płacisz przelewem bankowym lub poprzez Przelewy24.pl i osobiście odbierasz zakupione artykuły
- płacisz gotówką lub kartą płatniczą bezpośrednio na miejscu odbierając zamówione wcześniej artykuły

Po odbiór osobisty zapraszamy do siedziby firmy:
GOTRA ul. Brukowa 28, 91-341 Łódź (posesja firmy BIURPAP)
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:30


Close